trabuc formulă extincţie tenis itf limba romania Lucios pietriş Credinta oarba

Alize Cornet, investigată de ITF. A evitat trei controale antidoping  inopinate | Digi24
Alize Cornet, investigată de ITF. A evitat trei controale antidoping inopinate | Digi24

Semifinala româncelor la WTA LINZ ! 🎾... - TransylvaniaOpen | Facebook

Tenis: Cinci românce în optimile turneului ITF de la Brașov | Radio România  Reșița
Tenis: Cinci românce în optimile turneului ITF de la Brașov | Radio România Reșița

Sorana Cârstea, regină la Dubai! Românca a câştigat turneul ITF din  Emiratele Arabe Unite | Radio România Reșița
Sorana Cârstea, regină la Dubai! Românca a câştigat turneul ITF din Emiratele Arabe Unite | Radio România Reșița

ITF: De câte ori a fost testată anti-doping Simona Halep în ultimii ani -  Cifrele celorlalte nume importante din tenis - HotNews.ro
ITF: De câte ori a fost testată anti-doping Simona Halep în ultimii ani - Cifrele celorlalte nume importante din tenis - HotNews.ro

Elina Svitolina, gest uriaș: donează tot ce câștigă din tenis pentru  Ucraina! "Eu sunt Ucraina! Toți suntem Ucraina" - Eurosport
Elina Svitolina, gest uriaș: donează tot ce câștigă din tenis pentru Ucraina! "Eu sunt Ucraina! Toți suntem Ucraina" - Eurosport

Bătaie de joc în tenis: Ce sumă a primit o franţuzoaică eliminată în turul  I al unui turneu ITF | adevarul.ro
Bătaie de joc în tenis: Ce sumă a primit o franţuzoaică eliminată în turul I al unui turneu ITF | adevarul.ro

Tenis: Gabriela Ruse s-a calificat în sferturile turneulu ITF de la Dubai,  după abandonul adversarei | AGERPRES • Actualizează lumea.
Tenis: Gabriela Ruse s-a calificat în sferturile turneulu ITF de la Dubai, după abandonul adversarei | AGERPRES • Actualizează lumea.

Jaqueline Cristian, în finala ITF Le Neubourg - HotNews.ro

Tenis: Trei români s-au calificat în sferturile turneului ITF de la  Constanţa | AGERPRES • Actualizează lumea.
Tenis: Trei români s-au calificat în sferturile turneului ITF de la Constanţa | AGERPRES • Actualizează lumea.

Revoluție în tenis | De ce ITF a transformat radical jobul de profesionist  în 2019? O jucătoare din România s-a revoltat public și conduce opoziția,  Toni Nadal și un alt nume mare îi dau dreptate
Revoluție în tenis | De ce ITF a transformat radical jobul de profesionist în 2019? O jucătoare din România s-a revoltat public și conduce opoziția, Toni Nadal și un alt nume mare îi dau dreptate

Tenis: Cezar Creţu a câştigat turneul ITF de la Craiova | AGERPRES •  Actualizează lumea.
Tenis: Cezar Creţu a câştigat turneul ITF de la Craiova | AGERPRES • Actualizează lumea.

Irina Bara și Gabriela Talabă Lee s-au calificat în sferturile turneului ITF  de la Palm Harbor - HotNews.ro
Irina Bara și Gabriela Talabă Lee s-au calificat în sferturile turneului ITF de la Palm Harbor - HotNews.ro

Tu decizi! Cine este cel mai bun tenismen la serviciu din istorie?  "Meciuri" minunate în optimi - Eurosport
Tu decizi! Cine este cel mai bun tenismen la serviciu din istorie? "Meciuri" minunate în optimi - Eurosport

Visul american a lui Alex / Alex Giurea este tenismenul din Valea Jiului  care va studia la LINCOLN MEMORIAL UNIVERSITY TENNESSEE, USA
Visul american a lui Alex / Alex Giurea este tenismenul din Valea Jiului care va studia la LINCOLN MEMORIAL UNIVERSITY TENNESSEE, USA

Tenis: Alexandra Cadanţu şi Andreea Roşca, în finala turneului ITF de la  Heraklion
Tenis: Alexandra Cadanţu şi Andreea Roşca, în finala turneului ITF de la Heraklion

Simona Halep - Wikipedia

ITF Dubai: Sorana Cîrstea, campioană a competiției - HotNews.ro

Tenismenul Adrian Barbu, partener al vicecampionului olimpic Florin Mergea,  suspendat provizoriu pentru dopaj | Digi24
Tenismenul Adrian Barbu, partener al vicecampionului olimpic Florin Mergea, suspendat provizoriu pentru dopaj | Digi24

Jucătoarea de tenis din Republica Moldova, Vitalia Stamat, a obținut locul  doi la turneul din seria ITF Womens Circuit „$15,000 Moscow” - #diez
Jucătoarea de tenis din Republica Moldova, Vitalia Stamat, a obținut locul doi la turneul din seria ITF Womens Circuit „$15,000 Moscow” - #diez

SPECIAL | Are 1,54 m și o poveste la înălțime: a câștigat un premiu de 50  de dolari, dar nu l-a putut încasa! Denisa Gheorghe, fata care a primit o  mână de
SPECIAL | Are 1,54 m și o poveste la înălțime: a câștigat un premiu de 50 de dolari, dar nu l-a putut încasa! Denisa Gheorghe, fata care a primit o mână de

itf – Dragoș Gașpar

Se schimbă ora de start a meciurilor de tenis de la Jocurile Olimpice!  Anunțul ITF
Se schimbă ora de start a meciurilor de tenis de la Jocurile Olimpice! Anunțul ITF