Home

Morman de Intuiţie Misterios steaua polo clasament limite Coace Dictatură

Știri Polo | Noutăți, clasament, meciuri și jucători polo | Prosport

Liga Campionilor (polo): Steaua București, remiză cu Steaua Roşie Belgrad -  HotNews.ro
Liga Campionilor (polo): Steaua București, remiză cu Steaua Roşie Belgrad - HotNews.ro

Polo masculin: Steaua s-a calificat în optimile LEN Euro Cup

H2Opolo - Hold your Breath - noutati si statisitici din polo pe apa

Steaua București - POLO 🤽‍♂️🤽‍♂️ Federația Română de Polo a decis, în  urma videoconferinței de ieri, înghețarea sezonului 2019-2020. Astfel, pe  data de 2 iunie, Birou Federal va discuta dacă se va
Steaua București - POLO 🤽‍♂️🤽‍♂️ Federația Română de Polo a decis, în urma videoconferinței de ieri, înghețarea sezonului 2019-2020. Astfel, pe data de 2 iunie, Birou Federal va discuta dacă se va

CSA Steaua a obţinut un egal cu Steaua Roşie, în Liga Campionilor

Polo feminin – CSA Steaua Clubul Sportiv al Armatei STEAUA Bucureşti

Federaţia Română de Polo a încheiat campionatele cu clasamentul actual;  Steaua a câştigat la masculin, iar
Federaţia Română de Polo a încheiat campionatele cu clasamentul actual; Steaua a câştigat la masculin, iar

Polo: Steaua îşi continuă parcursul perfect în Superligă | AGERPRES •  Actualizează lumea.
Polo: Steaua îşi continuă parcursul perfect în Superligă | AGERPRES • Actualizează lumea.

Polo feminin: Dinamo a învins-o neaşteptat pe Steaua, în campionat

Polo: CSA Steaua București găzduiește Cupa României la polo

Steaua Bucureşti s-a calificat în optimile LEN Euro Cup - Eurosport

Naționalele de polo ale României foarte aproape de calificări la  Campionatul European - Eurosport
Naționalele de polo ale României foarte aproape de calificări la Campionatul European - Eurosport

Steaua intre primele 8 echipe din Euro Cup – H2O polo - hold your breath

Trăiesc prin polo » Fetele Stelei au cîştigat Cupa României, media de  vîrstă a echipei e uimitoare!
Trăiesc prin polo » Fetele Stelei au cîştigat Cupa României, media de vîrstă a echipei e uimitoare!

Polo: Steaua a încheiat cu o înfrângere participarea în Liga Campionilor |  AGERPRES • Actualizează lumea.
Polo: Steaua a încheiat cu o înfrângere participarea în Liga Campionilor | AGERPRES • Actualizează lumea.

Steaua București - POLO Luptăm pentru titlu! 🏆 În perioada 18-20 martie,  la bazinul de polo din Complexul Sportiv Steaua, va avea loc turneul final  al Campionatului național de juniori 1 (U19).
Steaua București - POLO Luptăm pentru titlu! 🏆 În perioada 18-20 martie, la bazinul de polo din Complexul Sportiv Steaua, va avea loc turneul final al Campionatului național de juniori 1 (U19).

Triumf pentru Steaua în Cupa României! „Militarii” au ajuns la 3 trofee la  rând