Home

neutru Permisiune buncăr scor cfr steaua Respect de sine Țipar A desena

Reacția celor de la CFR Cluj după ce au aflat scorul umilitor înregistrat  de FCSB cu Silkeborg - Eurosport
Reacția celor de la CFR Cluj după ce au aflat scorul umilitor înregistrat de FCSB cu Silkeborg - Eurosport

FCSB - CFR Cluj 3-3 | Spectacol total în primul derby al sezonului! Gazdele  au egalat ]n prelungiri - Eurosport
FCSB - CFR Cluj 3-3 | Spectacol total în primul derby al sezonului! Gazdele au egalat ]n prelungiri - Eurosport

LIVESCORE: Steaua FCSB - CFR CLUJ, rezultat FINAL | DCNews

Steaua a invins pe CFR Cluj cu scorul de 3-0, in Liga I! VIDEO % Stiri din  sport
Steaua a invins pe CFR Cluj cu scorul de 3-0, in Liga I! VIDEO % Stiri din sport

CFR Cluj, calificată în primăvara Conference League! De când n-au mai  trecut românii de grupe - Eurosport
CFR Cluj, calificată în primăvara Conference League! De când n-au mai trecut românii de grupe - Eurosport

B365 - CFR Cluj - Steaua, scor 0-1 după partida dintre CFR Cluj și Steaua  de sâmbătă, 8 martie •
B365 - CFR Cluj - Steaua, scor 0-1 după partida dintre CFR Cluj și Steaua de sâmbătă, 8 martie •

Fotbal Liga I : CFR Cluj – Steaua București 1-1. Meci spectaculos, arbitraj  in ceata! – Zona de vest
Fotbal Liga I : CFR Cluj – Steaua București 1-1. Meci spectaculos, arbitraj in ceata! – Zona de vest

CFR Cluj - FCSB Rezultat pentru fotoliul de lider. Derby fără strălucire |  DCNews
CFR Cluj - FCSB Rezultat pentru fotoliul de lider. Derby fără strălucire | DCNews

CFR Cluj - Steaua, scor 1-1

CFR Cluj - Steaua Roșie Belgrad 1-2. Un nou meci de coșmar pentru campioana  României, iar lui Șumudică i s-a cerut demisia. Ardelenii merg în  Conference League
CFR Cluj - Steaua Roșie Belgrad 1-2. Un nou meci de coșmar pentru campioana României, iar lui Șumudică i s-a cerut demisia. Ardelenii merg în Conference League

CFR Cluj - Steaua Roșie 1-2 | Campioana României ratează Europa League și  așteaptă tragerea la sorți pentru Conference League
CFR Cluj - Steaua Roșie 1-2 | Campioana României ratează Europa League și așteaptă tragerea la sorți pentru Conference League

Video | Eliminare în minutul 3 al meciului Farul - CFR Cluj! Intrarea  grosolană n-a scăpat nesancționată
Video | Eliminare în minutul 3 al meciului Farul - CFR Cluj! Intrarea grosolană n-a scăpat nesancționată

CFR Cluj - Farul Constanța 1-0, în play-off-ul din Liga 1. Birligea mută  presiunea pe FCSB
CFR Cluj - Farul Constanța 1-0, în play-off-ul din Liga 1. Birligea mută presiunea pe FCSB

CFR Cluj învinge Steaua, cu scorul de 2-0

CFR Cluj UMILITĂ de Steaua Roșie Belgrad, 4-0. Clujenii nu s-au văzut pe  teren. Pleacă Șumudică? - REZUMAT VIDEO - Ştiri de Cluj
CFR Cluj UMILITĂ de Steaua Roșie Belgrad, 4-0. Clujenii nu s-au văzut pe teren. Pleacă Șumudică? - REZUMAT VIDEO - Ştiri de Cluj

Mai greu cu Gazul, decât cu Steaua. CFR a remizat cu echipa lui Pustai, scor  1-
Mai greu cu Gazul, decât cu Steaua. CFR a remizat cu echipa lui Pustai, scor 1-

VIDEO | Degringolada din careul CFR-ului! Steaua Roșie a deschis scorul  profitând de lipsa de reacție a ardelenilor | Sport.ro
VIDEO | Degringolada din careul CFR-ului! Steaua Roșie a deschis scorul profitând de lipsa de reacție a ardelenilor | Sport.ro

CFR Cluj - FCSB 0-1, în derby-ul din play-off: Tavi Popescu încinge lupta  la titlu în Liga 1
CFR Cluj - FCSB 0-1, în derby-ul din play-off: Tavi Popescu încinge lupta la titlu în Liga 1

Steaua si CFR Cluj au remizat, scor 2-2, in etapa a XVII-a a Ligii I -  Stirileprotv.ro
Steaua si CFR Cluj au remizat, scor 2-2, in etapa a XVII-a a Ligii I - Stirileprotv.ro