Home

Orbitoare Salvie delicat record national inot 50 m liber 2007 fantomă mic Stabilițivă

O nouă medalie de aur pentru David Popovici! Triumf la 50 de metri liber

Înot: Andrei Anghel a ratat calificarea în finala probei de 50 m spate la  Mondialele în bazin scurt | AGERPRES • Actualizează lumea.
Înot: Andrei Anghel a ratat calificarea în finala probei de 50 m spate la Mondialele în bazin scurt | AGERPRES • Actualizează lumea.

Rezultatele Cautarii

David Popovici a obţinut încă o medalie de aur la Campionatul Național în  bazin scurt: el a câştigat proba de 200 m liber
David Popovici a obţinut încă o medalie de aur la Campionatul Național în bazin scurt: el a câştigat proba de 200 m liber

Înot: Robert Glință, locul 6 în finala probei de 100 m liber, la Europenele  în bazin scurt | Cuget Liber
Înot: Robert Glință, locul 6 în finala probei de 100 m liber, la Europenele în bazin scurt | Cuget Liber

Lotul României pentru Campionatul European de natație seniori de la Roma -  Sport Clasic
Lotul României pentru Campionatul European de natație seniori de la Roma - Sport Clasic

Inot/ Dragos Agache, record national la 200 metri bras - HotNews.ro

Robert Glință medaliat de 2 ori la Campionatul European de Înot în Bazin  Scurt – Allbets.ro
Robert Glință medaliat de 2 ori la Campionatul European de Înot în Bazin Scurt – Allbets.ro

Results - Bianca Costea

Constănțeanca Bianca Costea, nou RECORD NAȚIONAL la 50 m liber, la  Campionatului Mondial de înot de la Abu Dhabi
Constănțeanca Bianca Costea, nou RECORD NAȚIONAL la 50 m liber, la Campionatului Mondial de înot de la Abu Dhabi

Fălticeneanca Aissia Prisecariu s-a oprit în semifinale la proba de 50 m  spate de la Campionatul
Fălticeneanca Aissia Prisecariu s-a oprit în semifinale la proba de 50 m spate de la Campionatul

Video | David Popovici, campion național la 100 de metri liber, în bazin  scurt! Recordul stabilit
Video | David Popovici, campion național la 100 de metri liber, în bazin scurt! Recordul stabilit

David Popovici este campion european și la 200 metri liber! Un nou record  mondial de juniori - Eurosport
David Popovici este campion european și la 200 metri liber! Un nou record mondial de juniori - Eurosport

David Popovici, aur la 200 m liber la campionatele europene de înot pentru  juniori - Monitorul de Botoșani
David Popovici, aur la 200 m liber la campionatele europene de înot pentru juniori - Monitorul de Botoșani

David Popovici și-a spulberat adversarii și a câștigat o nouă medalie de  aur. Este campion european la 50 m liber.
David Popovici și-a spulberat adversarii și a câștigat o nouă medalie de aur. Este campion european la 50 m liber.

David Popovici a câştigat și proba de 400 metri liber la Campionatele  Naţionale de înot în bazin scurt! „Nu sunt Michael Phelps”
David Popovici a câştigat și proba de 400 metri liber la Campionatele Naţionale de înot în bazin scurt! „Nu sunt Michael Phelps”

Campionatul mondial de înot: David Popovici a câştigat medalia de argint la  200 metri liber
Campionatul mondial de înot: David Popovici a câştigat medalia de argint la 200 metri liber

Popovici, în finală la 50 m liber. Vlad Stancu, aur la 1500 m! Bianca  Costea, argint la 50 m liber - Eurosport
Popovici, în finală la 50 m liber. Vlad Stancu, aur la 1500 m! Bianca Costea, argint la 50 m liber - Eurosport

David Popovici la Campionatul Mondial de înot în bazin scurt 2022  Melbourne. „Rechinul” a obținut medalia de argint la 200 m liber -  Fanatik.ro
David Popovici la Campionatul Mondial de înot în bazin scurt 2022 Melbourne. „Rechinul” a obținut medalia de argint la 200 m liber - Fanatik.ro

Robert Glință, medalie de bronz în proba de 50 de m spate la Europeanul de  natație! Cum a ratat aurul sportivul român
Robert Glință, medalie de bronz în proba de 50 de m spate la Europeanul de natație! Cum a ratat aurul sportivul român

A 3-A MEDALIE DE AUR PENTRU DAVID POPOVICI! ESTE CAMPION EUROPEAN DE  JUNIORI LA 50 M LIBER!!!
A 3-A MEDALIE DE AUR PENTRU DAVID POPOVICI! ESTE CAMPION EUROPEAN DE JUNIORI LA 50 M LIBER!!!

Inot Archives - Pagina 2 din 2 - ZiarMM

David Popovici - Wikiwand

David Popovici se pregăteşte pentru participarea la Campionatul Mondial de  înot în bazin scurt din Australia – RTS
David Popovici se pregăteşte pentru participarea la Campionatul Mondial de înot în bazin scurt din Australia – RTS

David Popovici și Robert Glință, în semifinale la Campionatele Mondiale de  Înot de la Budapesta
David Popovici și Robert Glință, în semifinale la Campionatele Mondiale de Înot de la Budapesta

Performanță extraordinară - David Popovici, record mondial de juniori și în  proba de 200 m liber - HotNews.ro
Performanță extraordinară - David Popovici, record mondial de juniori și în proba de 200 m liber - HotNews.ro