Home

efectiv minciună mergi mai departe puncte primite pe meci tenis la madrid Delicios desigur nu vad

Marea surpriză a turneului de la Madrid: e în sferturi după ce a eliminat 3  câștigătoare de Grand Slam - Eurosport
Marea surpriză a turneului de la Madrid: e în sferturi după ce a eliminat 3 câștigătoare de Grand Slam - Eurosport

WTA Madrid - rezultate, tablouri, castigatoare, live online - Fanatik.ro

Mutua Madrid Open 2022. Tot ce trebuie să știi despre competiția din  Spania: Swiatek s-a retras din turneu | Sport.ro
Mutua Madrid Open 2022. Tot ce trebuie să știi despre competiția din Spania: Swiatek s-a retras din turneu | Sport.ro

Sferturi de vis la Madrid! 7 din cei 8 jucători rămași în competiție sunt  în top 10 ATP - Eurosport
Sferturi de vis la Madrid! 7 din cei 8 jucători rămași în competiție sunt în top 10 ATP - Eurosport

Tenisul masculin se va schimba pentru totdeauna! Anunțul făcut de  antrenorul Simonei Halep, Mouratoglou - Eurosport
Tenisul masculin se va schimba pentru totdeauna! Anunțul făcut de antrenorul Simonei Halep, Mouratoglou - Eurosport

VIDEO Carlos Alcaraz, prima victorie în fața idolului Rafael Nadal - Noul  star din tenis, duel cu Novak Djokovic în semifinalele ATP Madrid -  HotNews.ro
VIDEO Carlos Alcaraz, prima victorie în fața idolului Rafael Nadal - Noul star din tenis, duel cu Novak Djokovic în semifinalele ATP Madrid - HotNews.ro

Simona Halep - Wikipedia

News Alert | Halep revine pe locul 1 WTA, după înfrângerea Carolinei  Wozniacki. Toate calculele
News Alert | Halep revine pe locul 1 WTA, după înfrângerea Carolinei Wozniacki. Toate calculele

Wimbledon - ultimele știri de la Wimbledon: meciuri, rezultate și situația  de pe tablourile feminine și masculine - Antena Sport
Wimbledon - ultimele știri de la Wimbledon: meciuri, rezultate și situația de pe tablourile feminine și masculine - Antena Sport

WTA “Mutua Madrid Open” 2021: Sferturile de finală de pe jumătatea  superioară a tabloului | TENISite
WTA “Mutua Madrid Open” 2021: Sferturile de finală de pe jumătatea superioară a tabloului | TENISite

Cum arată partea de tablou a Simonei Halep la Madrid după primele meciuri  încheiate - Eurosport
Cum arată partea de tablou a Simonei Halep la Madrid după primele meciuri încheiate - Eurosport

Turnee de tenis şi punctajele aferente acestora

Simona Halep – Harriet Dart LIVE TEXT (10:00). ”Simo” continuă drumul spre  trofeul de la Australian Open
Simona Halep – Harriet Dart LIVE TEXT (10:00). ”Simo” continuă drumul spre trofeul de la Australian Open

Halep - Mertens, LIVE TEXT și LIVE VIDEO, în turul 2 de la Madrid Open |  Digi24
Halep - Mertens, LIVE TEXT și LIVE VIDEO, în turul 2 de la Madrid Open | Digi24

Wimbledon 2022: Ziua când va debuta Simona Halep - Sportiva noastră, pe  aceeași parte de tablou cu Iga Swiatek - HotNews.ro
Wimbledon 2022: Ziua când va debuta Simona Halep - Sportiva noastră, pe aceeași parte de tablou cu Iga Swiatek - HotNews.ro

Simona Halep, eliminată în sferturile de la WTA Madrid de Ons Jabeur -  HotNews.ro
Simona Halep, eliminată în sferturile de la WTA Madrid de Ons Jabeur - HotNews.ro

Echipament SOC pentru Simona Halep la Roland Garros 2019! Pe internet au  aparut imagini cu costumatia pregatita de sponsor! FOTO | Sport.ro
Echipament SOC pentru Simona Halep la Roland Garros 2019! Pe internet au aparut imagini cu costumatia pregatita de sponsor! FOTO | Sport.ro

Carlos Alcaraz, în Top 10 ATP la 18 ani

Sorana Cîrstea a primit wild-card la turneul lui Ion Țiriac, de la Madrid

Simona Halep - Kiki Bertens. Românca a pierdut finala de la Madrid cu 6-4,  6-4 - Stirileprotv.ro
Simona Halep - Kiki Bertens. Românca a pierdut finala de la Madrid cu 6-4, 6-4 - Stirileprotv.ro

Simona Halep poate face un salt important în clasamentul WTA după turneul  de la Madrid - spotmedia.ro
Simona Halep poate face un salt important în clasamentul WTA după turneul de la Madrid - spotmedia.ro

Ons Jabeur a câștigat turneul de la Madrid - spotmedia.ro

Patrick Mouratoglou, mesaj public pentru Simona Halep, după eliminarea de  la Madrid
Patrick Mouratoglou, mesaj public pentru Simona Halep, după eliminarea de la Madrid

Halep a pierdut finala de la Madrid în minimum de seturi. "Cutia" a fost  magică pentru Bertens: Simona a condus 4-2 în primul set, dar nu a închis  decât târziu robinetul greșelilor
Halep a pierdut finala de la Madrid în minimum de seturi. "Cutia" a fost magică pentru Bertens: Simona a condus 4-2 în primul set, dar nu a închis decât târziu robinetul greșelilor

Surprize colosale la Madrid: Deţinătoarea trofeului, plus alte două  favorite, eliminate! | adevarul.ro
Surprize colosale la Madrid: Deţinătoarea trofeului, plus alte două favorite, eliminate! | adevarul.ro

VIDEO Carlos Alcaraz, victorie în fața lui Novak Djokovic după o luptă  epică de trei ore și jumătate - Ibericul, în finală la ATP Madrid -  HotNews.ro
VIDEO Carlos Alcaraz, victorie în fața lui Novak Djokovic după o luptă epică de trei ore și jumătate - Ibericul, în finală la ATP Madrid - HotNews.ro

VIDEO | Atletico Madrid - Barcelona 0-1! Golul lui Dembele îi desprinde pe  catalani la 3 puncte de Real Madrid
VIDEO | Atletico Madrid - Barcelona 0-1! Golul lui Dembele îi desprinde pe catalani la 3 puncte de Real Madrid