Home

Excludere Mărturisire Liniște open cehia tenis de masa poreclă Acrobaţie Porter

Tenis de masă masculin: România - Cehia: 3-2, într-o partidă disputată în  studioul TVR - YouTube
Tenis de masă masculin: România - Cehia: 3-2, într-o partidă disputată în studioul TVR - YouTube

FRTM
FRTM

Moldoveanul Vladislav Ursu a cucerit medalia de bronz la Campionatul  European de tenis de masă | Unica.md
Moldoveanul Vladislav Ursu a cucerit medalia de bronz la Campionatul European de tenis de masă | Unica.md

Tenis de masă: România a cucerit zece medalii la Europenele de cadeţi şi  juniori | AGERPRES • Actualizează lumea.
Tenis de masă: România a cucerit zece medalii la Europenele de cadeţi şi juniori | AGERPRES • Actualizează lumea.

FRTM
FRTM

Adina Diaconu, jucătoarea inegalabilă de la masa de tenis | Georgian Fulea

Federația Română de Tenis de Masă - المنشورات | فيسبوك

Cum să pariezi pe tenis de masă în 7 pași simpli (2020) | BettingInside.ro

Campionatul European de tenis de masă. Bernadette Szocs a luat aurul după o  finală cu Samara și Dragoman. Adina Diaconu, medaliată cu bronz - Fanatik.ro
Campionatul European de tenis de masă. Bernadette Szocs a luat aurul după o finală cu Samara și Dragoman. Adina Diaconu, medaliată cu bronz - Fanatik.ro

Echipa feminină a României s-a calificat în semifinalele 2021 GAZPROM  European Table Tennis Team Championship la Cluj - Eurosport
Echipa feminină a României s-a calificat în semifinalele 2021 GAZPROM European Table Tennis Team Championship la Cluj - Eurosport

România are trei medalii asigurate la Mondialele de juniori de tenis de masă  - Eurosport
România are trei medalii asigurate la Mondialele de juniori de tenis de masă - Eurosport

Ştiri despre Tenis De Masa

Facebook
Facebook

Echipa de tenis Șomuz Fălticeni s-a clasat pe locul patru în returul  Diviziei B – Cronica de Fălticeni
Echipa de tenis Șomuz Fălticeni s-a clasat pe locul patru în returul Diviziei B – Cronica de Fălticeni

Cine a câștigat titlul de cel mai bun jucător de tenis de masă din România  și cum arată TOP 10 | Sport.ro
Cine a câștigat titlul de cel mai bun jucător de tenis de masă din România și cum arată TOP 10 | Sport.ro

Finală Australian Open | Petra Kvitova – Naomi Osaka (LIVE TEXT). Luptă  pentru trofeu cu numărul 1 WTA ”pe masă”
Finală Australian Open | Petra Kvitova – Naomi Osaka (LIVE TEXT). Luptă pentru trofeu cu numărul 1 WTA ”pe masă”

CM Tenis de masă (f): România, victorie cu Taiwan (3-0) - HotNews.ro

Tenis de masă: România-Cehia, scor 3-2, în preliminariile Campionatului  European pe echipe din 2017
Tenis de masă: România-Cehia, scor 3-2, în preliminariile Campionatului European pe echipe din 2017

VIDEO România - Germania 3-2 » Victorie dramatică! Echipa României de fete  e campioană europeană la tenis de masă
VIDEO România - Germania 3-2 » Victorie dramatică! Echipa României de fete e campioană europeană la tenis de masă

România sigură de 4 medalii în proba de dublu mixt de la Campionatul  European de tenis de masă
România sigură de 4 medalii în proba de dublu mixt de la Campionatul European de tenis de masă

Federația Română de Tenis de Masă - Berichten | Facebook

CS Mioveni a fost oprită de CSA Steaua din drumul către finala Superligii  naţionale la tenis de masă - argeşSPORT
CS Mioveni a fost oprită de CSA Steaua din drumul către finala Superligii naţionale la tenis de masă - argeşSPORT

AS NORD SPRINT Tenis de masa Baia Mare | Facebook

tenis de masa - ultimele știri | adevarul.ro

Superb! Tricolorele sunt în semifinalele Europeanului de tenis de masă din  Cluj. Când are loc meciul cu Franța | Sport.ro
Superb! Tricolorele sunt în semifinalele Europeanului de tenis de masă din Cluj. Când are loc meciul cu Franța | Sport.ro