Home

compensare Încorporare A creste meciul tenis halep roma Giotto Dibondon farmec entitate

Simona Halep a abandonat în primul meci de la Roma. A părăsit terenul  ajutată de staff-ul medical | Digi24
Simona Halep a abandonat în primul meci de la Roma. A părăsit terenul ajutată de staff-ul medical | Digi24

News Alert | Simona Halep și-a aflat adversara din semifinalele turneului  de la Roma. Când are loc meciul
News Alert | Simona Halep și-a aflat adversara din semifinalele turneului de la Roma. Când are loc meciul

Simona Halep, ca o "pictură renascentistă" pe zgura de la Roma! WTA,  reacție de milioane după meciul cu Cornet - Eurosport
Simona Halep, ca o "pictură renascentistă" pe zgura de la Roma! WTA, reacție de milioane după meciul cu Cornet - Eurosport

Video Exclusiv | Simona Halep, după calificarea în sferturile turneului WTA  de la Roma: "Nu e ușor să joc din nou după o pauză așa lungă"
Video Exclusiv | Simona Halep, după calificarea în sferturile turneului WTA de la Roma: "Nu e ușor să joc din nou după o pauză așa lungă"

Simona Halep şi Alize Cornet, schimb senzaţional la Roma! Franţuzoaica a  început să râdă la final - Antena Sport
Simona Halep şi Alize Cornet, schimb senzaţional la Roma! Franţuzoaica a început să râdă la final - Antena Sport

Cine transmite la TV meciurile Simonei Halep de la WTA Roma! Schimbare  majoră pe piaţa drepturilor TV la turneele de tenis - Playtech Știri
Cine transmite la TV meciurile Simonei Halep de la WTA Roma! Schimbare majoră pe piaţa drepturilor TV la turneele de tenis - Playtech Știri

Simona Halep are un duel de foc cu Danielle Collins, la Roma: "Mă aștept la  un meci greu, ea e o jucătoare competitivă" - Antena Sport
Simona Halep are un duel de foc cu Danielle Collins, la Roma: "Mă aștept la un meci greu, ea e o jucătoare competitivă" - Antena Sport

Simona Halep evoluează luni în primul tur la... | News.ro

Simona Halep, dominată și învinsă de finalista Australian Open, Danielle  Collins, în turul 2 la Roma | Sport.ro
Simona Halep, dominată și învinsă de finalista Australian Open, Danielle Collins, în turul 2 la Roma | Sport.ro

A renunțat la suma câștigată după un meci cu Simona Halep. Danielle Collins  o va întâlni acum pe româncă în turul secund la Roma - Playsport
A renunțat la suma câștigată după un meci cu Simona Halep. Danielle Collins o va întâlni acum pe româncă în turul secund la Roma - Playsport

Simona Halep - Danielle Collins 6-7, 3-6 în turul 2 la WTA Roma. Simo,  eliminată după un meci slab! Video - Fanatik.ro
Simona Halep - Danielle Collins 6-7, 3-6 în turul 2 la WTA Roma. Simo, eliminată după un meci slab! Video - Fanatik.ro

Simona Halep și Sorana Cîrstea, tragere la sorți cu ghinion la Roma +  duel-șoc Emma Răducanu - Bianca Andreescu
Simona Halep și Sorana Cîrstea, tragere la sorți cu ghinion la Roma + duel-șoc Emma Răducanu - Bianca Andreescu

Simona Halep, întâlnire de gradul 0 la Roma! Ce i-a făcut Danielle Collins

WTA Roma: adversară de coșmar pentru Simona Halep. Meci infernal între  ”româncele” Emma Răducanu și Bianca
WTA Roma: adversară de coșmar pentru Simona Halep. Meci infernal între ”româncele” Emma Răducanu și Bianca

Halep, gata de debutul la Roma! De la ce oră se va juca meciul cu Cornet

Simona Halep, sperietură zdravănă la Roma, în meciul cu Collins! Publicul a  amuțit când a văzut-o pe româncă la pământ - Eurosport
Simona Halep, sperietură zdravănă la Roma, în meciul cu Collins! Publicul a amuțit când a văzut-o pe româncă la pământ - Eurosport

Video | Simona Halep - Karolina Pliskova 6-0, 2-1! Abandon Pliskova! Simo a  câștigat turneul de la Roma
Video | Simona Halep - Karolina Pliskova 6-0, 2-1! Abandon Pliskova! Simo a câștigat turneul de la Roma

Simona Halep - Danielle Collins, rezultat final la Roma. LIVE SCORE + video  | DCNews
Simona Halep - Danielle Collins, rezultat final la Roma. LIVE SCORE + video | DCNews

Halep a dat de pământ cu coşmarul Cornet: Simona e în turul II, la Roma, şi  urcă deja în ierarhia WTA | adevarul.ro
Halep a dat de pământ cu coşmarul Cornet: Simona e în turul II, la Roma, şi urcă deja în ierarhia WTA | adevarul.ro

Simona Halep - Dayana Yastremska 7-5, 6-4, în turul 3 la WTA Roma.  Calificare fără emoţii în sferturi - Playtech Știri
Simona Halep - Dayana Yastremska 7-5, 6-4, în turul 3 la WTA Roma. Calificare fără emoţii în sferturi - Playtech Știri

Când joacă Simona Halep și la ce oră este programat meciul cu Danielle  Collins la Roma. Organizatorii au făcut anunțul - Playsport
Când joacă Simona Halep și la ce oră este programat meciul cu Danielle Collins la Roma. Organizatorii au făcut anunțul - Playsport

Revanșă și victorie în minim de seturi pentru Simona Halep, în fața  franțuzoaicei Alize Cornet. Adversara din turul 2 la Roma a jucat finala AO  2022 | Sport.ro
Revanșă și victorie în minim de seturi pentru Simona Halep, în fața franțuzoaicei Alize Cornet. Adversara din turul 2 la Roma a jucat finala AO 2022 | Sport.ro

Simona Halep, în semifinalele turneului de la Roma. CTP: Vom vedea un meci  foarte frumos, dar greu | Digi24
Simona Halep, în semifinalele turneului de la Roma. CTP: Vom vedea un meci foarte frumos, dar greu | Digi24

Misterul eșecului suferit de Simona Halep, deslușit de Danielle Collins,  după meciul de la Roma: „Am făcut ajustări la timpul potrivit” - Playsport
Misterul eșecului suferit de Simona Halep, deslușit de Danielle Collins, după meciul de la Roma: „Am făcut ajustări la timpul potrivit” - Playsport

Simona Halep câștigă Turneul de la Roma : Europa FM