Home

lantan Jalnic A juca jocuri sportive meci halep anisimova ostatic Inutil Renaştere

Eurosport Romania - #BreakingNews 🚨 Începe meciul dintre Simona Halep și  Amanda Anisimova, în sferturile de finală de la Wimbledon 🔥➡️  https://bit.ly/3NO8xC5 Super-duelul e în direct pe Eurosport 2 și Eurosport  Player
Eurosport Romania - #BreakingNews 🚨 Începe meciul dintre Simona Halep și Amanda Anisimova, în sferturile de finală de la Wimbledon 🔥➡️ https://bit.ly/3NO8xC5 Super-duelul e în direct pe Eurosport 2 și Eurosport Player

Simona Halep - Amanda Anisimova 6-2, 6-4. Calificare uriaşă în semifinale  la Wimbledon 2022. Evoluţie de gală pentru Simo - Antena Sport
Simona Halep - Amanda Anisimova 6-2, 6-4. Calificare uriaşă în semifinale la Wimbledon 2022. Evoluţie de gală pentru Simo - Antena Sport

Anisimova o pune în gardă pe Simona Halep înainte de sferturile Wimbledon:  „Nu am jucat la capacitate maximă în ultimul meci”
Anisimova o pune în gardă pe Simona Halep înainte de sferturile Wimbledon: „Nu am jucat la capacitate maximă în ultimul meci”

Când joacă Simona Halep cu Amanda Anisimova. La ce oră e programat meciul  din sferturi de la Wimbeldon și ce avantaj are românca | Antena 1
Când joacă Simona Halep cu Amanda Anisimova. La ce oră e programat meciul din sferturi de la Wimbeldon și ce avantaj are românca | Antena 1

Simona Halep - Anisimova 6-0; 6-1. Halep se califică în optimi la Roland  Garros
Simona Halep - Anisimova 6-0; 6-1. Halep se califică în optimi la Roland Garros

VIDEO Simona Halep - Amanda Anisimova, live în sferturi la Roland Garros  2019
VIDEO Simona Halep - Amanda Anisimova, live în sferturi la Roland Garros 2019

Simona Halep a desființat-o pe fosta elevă a lui Cahill, Amanda Anisimova,  în sferturi la Bad Homburg: Bianca Andreescu, adversara din semifinale |  Sport.ro
Simona Halep a desființat-o pe fosta elevă a lui Cahill, Amanda Anisimova, în sferturi la Bad Homburg: Bianca Andreescu, adversara din semifinale | Sport.ro

Video | Simona Halep - Amanda Anisimova 6-2, 6-1. Românca merge în  semifinalele de la Bad Homburg și se va duela cu Bianca Andreescu
Video | Simona Halep - Amanda Anisimova 6-2, 6-1. Românca merge în semifinalele de la Bad Homburg și se va duela cu Bianca Andreescu

Simona Halep vs Amanda Anisimova | Match Highlights | Wimbledon 2022 -  YouTube
Simona Halep vs Amanda Anisimova | Match Highlights | Wimbledon 2022 - YouTube

Roland-Garros 2020. Simona Halep e in optimi dupa un meci fara istoric.  Revansa perfecta cu
Roland-Garros 2020. Simona Halep e in optimi dupa un meci fara istoric. Revansa perfecta cu

Simona Halep, în semifinale la Wimbledon 2022 – Emoții pe finalul meciului  cu Amanda Anisimova | Realitatea de Giurgiu
Simona Halep, în semifinale la Wimbledon 2022 – Emoții pe finalul meciului cu Amanda Anisimova | Realitatea de Giurgiu

Simona Halep, lovitură uluitoare în meciul cu Anisimova » Adversara nu a  avut replică
Simona Halep, lovitură uluitoare în meciul cu Anisimova » Adversara nu a avut replică

Simona Halep - Amanda Anisimova, duel pentru semifinale la Bad Homburg! La  ce oră se joacă meciul. Legătura dintre cele două jucătoare - Sportbull
Simona Halep - Amanda Anisimova, duel pentru semifinale la Bad Homburg! La ce oră se joacă meciul. Legătura dintre cele două jucătoare - Sportbull

Ilie Năstase, aprecieri la adresa Simonei Halep după meciul cu Anisimova:  „Mi-a plăcut mult asta! E meritul ei”. Exclusiv - Fanatik.ro
Ilie Năstase, aprecieri la adresa Simonei Halep după meciul cu Anisimova: „Mi-a plăcut mult asta! E meritul ei”. Exclusiv - Fanatik.ro

Simona Halep - Amanda Anisimova 6-0, 6-1, turul 3 Roland Garros 2020. Meci  senzaţional al Simonei și calificare în optimi - Playtech Știri
Simona Halep - Amanda Anisimova 6-0, 6-1, turul 3 Roland Garros 2020. Meci senzaţional al Simonei și calificare în optimi - Playtech Știri

Simona Halep joacă astăzi cu Amanda Anisimova - Miza: Calificarea în  semifinalele de la Wimbledon 2022 - HotNews.ro
Simona Halep joacă astăzi cu Amanda Anisimova - Miza: Calificarea în semifinalele de la Wimbledon 2022 - HotNews.ro

Anisimova, în lacrimi după meciul cu Simona Halep: " Este greu să-ți dai  seama cum să joci cel mai bun tenis împotriva ei" | Sport.ro
Anisimova, în lacrimi după meciul cu Simona Halep: " Este greu să-ți dai seama cum să joci cel mai bun tenis împotriva ei" | Sport.ro

Wimbledon 2022. Simona Halep joacă astăzi în sferturi la Wimbledon - WOWBiz

Simona Halep joacă azi de la 15.30 meciul din sferturile de finală cu  Anisimova | adevarul.ro
Simona Halep joacă azi de la 15.30 meciul din sferturile de finală cu Anisimova | adevarul.ro

Amanda Anisimova a spus ce meci al Simonei Halep i-a rămas în minte: “A  fost un moment magic”
Amanda Anisimova a spus ce meci al Simonei Halep i-a rămas în minte: “A fost un moment magic”

Când se joacă Simona Halep - Amanda Anisimova în sferturile de finală de la  Wimbledon 2022 + Cine transmite la TV
Când se joacă Simona Halep - Amanda Anisimova în sferturile de finală de la Wimbledon 2022 + Cine transmite la TV

Amanda Anisimova, despre meciul cu Simona Halep de la Roland Garros: De ce  s-a speriat americanca
Amanda Anisimova, despre meciul cu Simona Halep de la Roland Garros: De ce s-a speriat americanca

Halep - Anisimova 2-6; 4-6, la Roland Garros. Simona se prăbușește în  clasament - Stirileprotv.ro
Halep - Anisimova 2-6; 4-6, la Roland Garros. Simona se prăbușește în clasament - Stirileprotv.ro

Când va avea loc sfertul de finală dintre Simona Halep și Amanda Anisimova  de la Wimbledon - Obiectiv de Suceava
Când va avea loc sfertul de finală dintre Simona Halep și Amanda Anisimova de la Wimbledon - Obiectiv de Suceava

Ce a spus Amanda Anisimova când a aflat că va juca din nou cu Simona Halep,  după "instrucția" de acum două săptămâni
Ce a spus Amanda Anisimova când a aflat că va juca din nou cu Simona Halep, după "instrucția" de acum două săptămâni

Mă bucur că mai am încă un meci” Simona Halep, pregătită de un duel de foc  cu fosta elevă a lui Cahill, Amanda Anisimova | Sport.ro
Mă bucur că mai am încă un meci” Simona Halep, pregătită de un duel de foc cu fosta elevă a lui Cahill, Amanda Anisimova | Sport.ro

Când se joacă meciul Simona Halep - Amanda Anisimova, din sferturile de la  Wimbledon
Când se joacă meciul Simona Halep - Amanda Anisimova, din sferturile de la Wimbledon

Simona Halep, după victoria blitz cu Anisimova, la Bad Homburg: "A fost  grozav!" Ce spune de meciul cu Bianca Andreescu - Eurosport
Simona Halep, după victoria blitz cu Anisimova, la Bad Homburg: "A fost grozav!" Ce spune de meciul cu Bianca Andreescu - Eurosport

Simona Halep, meci aproape perfect împotriva Amandei Anisimova - Calificare  în semifinalele WTA Bad Homburg - HotNews.ro
Simona Halep, meci aproape perfect împotriva Amandei Anisimova - Calificare în semifinalele WTA Bad Homburg - HotNews.ro

Simona Halep vs. Amanda Anisimova | 2022 Bad Homburg Quarterfinal | WTA  Match Highlights - YouTube
Simona Halep vs. Amanda Anisimova | 2022 Bad Homburg Quarterfinal | WTA Match Highlights - YouTube

Simona Halep s-a calificat în semifinalele Wimbledon 2022 după 6-1, 6-4 cu  americanca Amanda Anisimova - Stirileprotv.ro
Simona Halep s-a calificat în semifinalele Wimbledon 2022 după 6-1, 6-4 cu americanca Amanda Anisimova - Stirileprotv.ro