Home

jurnal angajat miros craiova dinamo 2018 Minte gaură meniul

CS U CRAIOVA - DINAMO 3-0 // FOTO Oltenii o umilesc pe Dinamo la scor de  neprezentare și urcă pe podium!
CS U CRAIOVA - DINAMO 3-0 // FOTO Oltenii o umilesc pe Dinamo la scor de neprezentare și urcă pe podium!

Oltenii, ironizați de dinamoviști: ''Pardon! Credeam că U Craiova sunteți  voi!''
Oltenii, ironizați de dinamoviști: ''Pardon! Credeam că U Craiova sunteți voi!''

Fight Craiova home (right) - DINAMO away (left) (1 sep 2018) - YouTube

Dinamo - FC U Craiova 1948 1-2. Echipa lui Uhrin, făcută K.O. în  prelungiri! Andrea Compagno a fost eroul serii. "Câinii", aproape  condamnați la baraj - Antena Sport
Dinamo - FC U Craiova 1948 1-2. Echipa lui Uhrin, făcută K.O. în prelungiri! Andrea Compagno a fost eroul serii. "Câinii", aproape condamnați la baraj - Antena Sport

Gazeta Sporturilor - GSP - Reacție dură după umilința lui Dinamo cu CSU  Craiova: https://www.gsp.ro/fotbal/liga-1/dinamo-csu-craiova-liga-1-prunea-stoican-654405.html  | Facebook
Gazeta Sporturilor - GSP - Reacție dură după umilința lui Dinamo cu CSU Craiova: https://www.gsp.ro/fotbal/liga-1/dinamo-csu-craiova-liga-1-prunea-stoican-654405.html | Facebook

Video | Elvir Koljic, noua senzație din Bănie, gol și assist cu Dinamo:  “Cred că nu mă voi opri aici”
Video | Elvir Koljic, noua senzație din Bănie, gol și assist cu Dinamo: “Cred că nu mă voi opri aici”

Trădare istorică în Superligă. Campion cu FCSB, fotbalistul e aproape de U  Craiova. Mare lovitură pregătită de olteni
Trădare istorică în Superligă. Campion cu FCSB, fotbalistul e aproape de U Craiova. Mare lovitură pregătită de olteni

Dinamo - FC U Craiova 1-2! Revenire spectaculoasă a oltenilor! Compagno  le-a adus victoria oaspeților cu o execuție superbă | Sport.ro
Dinamo - FC U Craiova 1-2! Revenire spectaculoasă a oltenilor! Compagno le-a adus victoria oaspeților cu o execuție superbă | Sport.ro

Universitatea Craiova - ECHIPA TA, campioana unei mari iubiri!

UNIVERSITATEA CRAIOVA 3-0 DINAMO | I-au batut numai in tribune! Dinamo,  DISTRUSA de Craiova! Dubla GENIALA a lui Mitrita! | Sport.ro
UNIVERSITATEA CRAIOVA 3-0 DINAMO | I-au batut numai in tribune! Dinamo, DISTRUSA de Craiova! Dubla GENIALA a lui Mitrita! | Sport.ro

U Craiova - Dinamo 3-0. Un nou dezastru în deplasare pentru elevii lui  Bratu. Mitriță a
U Craiova - Dinamo 3-0. Un nou dezastru în deplasare pentru elevii lui Bratu. Mitriță a

Andrei Ivan nu a stat pe gânduri după Universitatea Craiova - Dinamo 5-0.  "Sunt fericit pentru toată Oltenia!". Schimbarea adusă de Laurenţiu  Reghecampf - Antena Sport
Andrei Ivan nu a stat pe gânduri după Universitatea Craiova - Dinamo 5-0. "Sunt fericit pentru toată Oltenia!". Schimbarea adusă de Laurenţiu Reghecampf - Antena Sport

DINAMO - CRAIOVA 3-0 | Nu ne așteptam la acest scor! Dinamoviștii speră la  playoff
DINAMO - CRAIOVA 3-0 | Nu ne așteptam la acest scor! Dinamoviștii speră la playoff

VIDEO | Dinamo - FC U Craiova 0-0. Remiză albă. „Câinii” rămân pe  penultimul loc în Liga 1
VIDEO | Dinamo - FC U Craiova 0-0. Remiză albă. „Câinii” rămân pe penultimul loc în Liga 1

Craiova-DINAMO: Precum un derby! Ce variante are Dario - Dinamo1948

Dinamo - Craiova 3-0! Montini face spectacol și aduce prima victorie a  "câinilor" după mai bine de o lună
Dinamo - Craiova 3-0! Montini face spectacol și aduce prima victorie a "câinilor" după mai bine de o lună

Video | Craiova - Dinamo 1-0. Bancu i-a dus pe olteni în semifinalele  Cupei. Derby plin de tensiune în Bănie!
Video | Craiova - Dinamo 1-0. Bancu i-a dus pe olteni în semifinalele Cupei. Derby plin de tensiune în Bănie!

CS U CRAIOVA - DINAMO 3-0 // Impotenți! Statistică RUȘINOASĂ pentru Dinamo:  echipa lui Bratu, printre cele mai slabe din Liga 1 după înfrângerea de la  Craiova
CS U CRAIOVA - DINAMO 3-0 // Impotenți! Statistică RUȘINOASĂ pentru Dinamo: echipa lui Bratu, printre cele mai slabe din Liga 1 după înfrângerea de la Craiova

Rezumat: Dinamo - U Craiova 3-0 (Liga 1, et. 20, ed. 2018-2019) - YouTube

Antoni Ivanov e sigur pe el înainte de Dinamo - Universitatea Craiova:  „Vreau să rămân și din vară. Normal că o să mă bucur dacă dau gol!”  Exclusiv - Fanatik.ro
Antoni Ivanov e sigur pe el înainte de Dinamo - Universitatea Craiova: „Vreau să rămân și din vară. Normal că o să mă bucur dacă dau gol!” Exclusiv - Fanatik.ro

BUCURESTI - FOTBAL - LIGA 1 - ETAPA 23 - DINAMO - CSU CRAIOVA - Inquam  Photos
BUCURESTI - FOTBAL - LIGA 1 - ETAPA 23 - DINAMO - CSU CRAIOVA - Inquam Photos

CUPA ROMANIEI 2018: Craiova-Dinamo, şocul sferturilor. Steaua a avut din  nou noroc
CUPA ROMANIEI 2018: Craiova-Dinamo, şocul sferturilor. Steaua a avut din nou noroc

CS U. Craiova vs Dinamo Bucharest PREVIEW & PREDICTION 06/03/2018 ⋆  SoccerPunt.com - Soccer Predictions
CS U. Craiova vs Dinamo Bucharest PREVIEW & PREDICTION 06/03/2018 ⋆ SoccerPunt.com - Soccer Predictions

Universitatea Craiova - Dinamo, Cupa României, rezultat final. Derby-ul din  sferturi - LIVE TEXT | DCNews
Universitatea Craiova - Dinamo, Cupa României, rezultat final. Derby-ul din sferturi - LIVE TEXT | DCNews

Ovidiu Burcă, în extaz după ce Dinamo a remizat cu FC U Craiova

Dinamo, eliminată din Cupa României, la debutul lui Bratu pe banca tehnică  | Digi24
Dinamo, eliminată din Cupa României, la debutul lui Bratu pe banca tehnică | Digi24