Home

mecanică Deviere durere de cap bosnia romsnia volei rezultat clar text retragere

România, calificată la Campionatul European de volei feminin! • Alba Sport

Volei feminin: România s-a calificat dramatic la Campionatul European 2019  - România Liberă
Volei feminin: România s-a calificat dramatic la Campionatul European 2019 - România Liberă

Silver League 2022: România s-a impus în Bosnia și Herțegovina și s-a  calificat la turneul Final Four cu două etape mai repede – Doarvolei
Silver League 2022: România s-a impus în Bosnia și Herțegovina și s-a calificat la turneul Final Four cu două etape mai repede – Doarvolei

Căpitanul naționalei de volei feminin încearcă să explice înfrângerea  lamentabilă cu Bosnia: "Totul a fost perfect. Apoi, castelul nostru s-a  prăbușit"
Căpitanul naționalei de volei feminin încearcă să explice înfrângerea lamentabilă cu Bosnia: "Totul a fost perfect. Apoi, castelul nostru s-a prăbușit"

Volei, Silver League: România, a patra victorie... | News.ro

volei romania - Citeste toate articolele despre volei romania

Preliminarii Campionatul European 2023 (m): România întâlnește miercuri  Bosnia și Herțegovina, în direct la TVR 3 – Doarvolei
Preliminarii Campionatul European 2023 (m): România întâlnește miercuri Bosnia și Herțegovina, în direct la TVR 3 – Doarvolei

Albania - România 1-3, în primul meci din grupa B a Silver League la volei  masculin
Albania - România 1-3, în primul meci din grupa B a Silver League la volei masculin

Volei masculin: România a învins Bosnia în deplasare, în Silver League |  AGERPRES • Actualizează lumea.
Volei masculin: România a învins Bosnia în deplasare, în Silver League | AGERPRES • Actualizează lumea.

Volei masculin: Naţionala României a învins în finala Silver League şi a  promovat în liga superioară | adevarul.ro
Volei masculin: Naţionala României a învins în finala Silver League şi a promovat în liga superioară | adevarul.ro

România, învinsă de Elveția la volei masculin în preliminariile CE 2023 |  DCNews
România, învinsă de Elveția la volei masculin în preliminariile CE 2023 | DCNews

România calificată la CE de volei feminin! *Printre titularele naţionalei,  Adina Salaoru şi Ioana Nemţanu (Volei Alba Blaj)! - Ziarul Unirea
România calificată la CE de volei feminin! *Printre titularele naţionalei, Adina Salaoru şi Ioana Nemţanu (Volei Alba Blaj)! - Ziarul Unirea

Fotbal: România a învins Bosnia-Herţegovina cu 4-1 în Liga Naţiunilor, dar  a retrogradat în Liga C | AGERPRES • Actualizează lumea.
Fotbal: România a învins Bosnia-Herţegovina cu 4-1 în Liga Naţiunilor, dar a retrogradat în Liga C | AGERPRES • Actualizează lumea.

România s-a trezit prea târziu! A câștigat cu Bosnia, dar a retrogradat în  Liga C! Clasamentul grupei - Eurosport
România s-a trezit prea târziu! A câștigat cu Bosnia, dar a retrogradat în Liga C! Clasamentul grupei - Eurosport

România, prima înfrângere în grupa G a preliminariilor Campionatului  European din 2023 la volei masculin
România, prima înfrângere în grupa G a preliminariilor Campionatului European din 2023 la volei masculin

Nationala Romaniei, singura echipa neinvinsa in Liga Europeana de Argint

Bosnia - România 1-0 | Tricolorii nu au luat niciun punct dintr-un meci în  care au avut ocazii mari - Eurosport
Bosnia - România 1-0 | Tricolorii nu au luat niciun punct dintr-un meci în care au avut ocazii mari - Eurosport

Volei masculin: România, victorie cu Elveţia în... | News.ro

România – Bosnia, astăzi, la Galați - Viaţa Liberă Galaţi

România - Bosnia 4-1 în Liga Națiunilor! „Tricolorii” retrogradează în Liga  C
România - Bosnia 4-1 în Liga Națiunilor! „Tricolorii” retrogradează în Liga C

Bosnia - România 1-0. Scandal după fluierul final! Chiricheș și-a trimis  colegii la vestiare, pentru a scăpa de furia ultrașilor
Bosnia - România 1-0. Scandal după fluierul final! Chiricheș și-a trimis colegii la vestiare, pentru a scăpa de furia ultrașilor

Selecționerul României la volei feminin a fost schimbat în drum spre  aeroport, înaintea unei meci de calificare cu Spania!
Selecționerul României la volei feminin a fost schimbat în drum spre aeroport, înaintea unei meci de calificare cu Spania!

Calificări Campionatul European (m): România a fost învinsă în Elveția, dar  punctul câștigat ar putea fi al calificării – Doarvolei
Calificări Campionatul European (m): România a fost învinsă în Elveția, dar punctul câștigat ar putea fi al calificării – Doarvolei